KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Denerimi sikátorok

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Morrigan
Mesélő
Mesélő
Morrigan


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2013. Jun. 16.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 1:16 am

Denerimi sikátorok Area-Run-Down_Back_Street
                                                                                                         ***
A főtértől messzebb kígyózó, zegzugos, kisebb-nagyobb sikátorok banditák és más törvényen kívüliek fészke, ezért még fényes nappal sem feltétlenül biztonságos ezeken az utakon közlekedni. 
                                                                                                         ***
Vissza az elejére Go down
Robert Blair
1. Szint
1. Szint
Robert Blair


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 18.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 5:12 am

Azt hiszem nincs ez így teljesen jól. Mármint, a fenébe is, nemes ember lennék, most mégis futok mint egy nyúl a városi őrök elől. Az igaz, hogy élvezem a tolvaj életmóddal járó izgalmakat, de egy tucatnyi városőr már több mint izgalom. Ők szinte már egyet jelentenek az akasztással. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a vaspáncélzatukban ők nem olyan fürgék mint én, és a dübörgő futásuk pontosan jelzi milyen messze is vannak tőlem. Az istennek hála egyre messzebbre, még pár kanyart kell bevennem, és talán el tudok tűnni a szemük elől. Fürgén kapkodom a lábam, és befordulok a kanyarban, amikor azonban mikor egy újabb kanyart vennék be, elkeseredetten látom, hogy a választott sikátor végénél őrök strázsálnak. Így kétségbe esetten nézek szét menekülési útvonal után. HAH! Ott. Veszem észre az egér utat, és sietve elkezdek felfelé kapaszkodni, majd máris bemászom egy magasan fekvő ablak nyíláson, és gyorsan bezárom magam mögött az ablakot. Ezek után egy kicsit megnyugodva nézek szét a szobában. A jelek szerint valami nő hálója lehet, mert, friss virág, van az asztalon, és persze egy szekrényre felakasztva egy díszes női ruha.
Vissza az elejére Go down
Psyche O'ralia
1. Szint
1. Szint
Psyche O'ralia


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 21.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 5:35 am

Az egész délutánom szabad, csak estére van programom, így a nap nagy részét lustálkodással töltöm, pedig lenne mit tennem, de minek fordítsak olyan felesleges dolgokra időt, mint a rendrakás? Majd valamelyik kezdő kis lotyó kitakarítja a szobámat, így szokott ez menni. Kikészítettem estére a ruhámat, ennyire telik tőlem jelenleg, munkám itt véget ért. Az öltöző paraván mögött állok egy szál bugyiban, az új fűzőmet próbálom éppen, mikor halk neszt hallok az ablak felől. A rohadt életbe! Katasztrofális a környék, de egy kupleráj, legyen bármennyire is elit, nem lehet egy gyönyörű úton, a sikátorok romlott világába van száműzve. Hányszor megfogadtam már, hogy inkább megsülök a szobámban, de nem hagyom nyitva az ablakot, mert túl könnyű zsákmányt jelent ez a besurranó tolvajoknak. Hiába sikítanék a testőröknek, mire ide érnének, nekem a szépséges nyakam bánná, egy hullát meg már lehetetlen megmenteni...
Kikukucskálok a paraván mögül, éppen csak egy kicsit, hogy lássam a betolakodót. Egy nő? Pofátlan csitri. A tőröm ott van egy ruhakupac tetején, tapasztalatból tartom mindig magam mellett, elérhető messzeségben. Ráfonódnak a markolatra az ujjaim, nesztelenül emelem magamhoz és lépek ki a paraván mögül. Biztos, hogy észrevett, de olyan helyzetben van, hogy ha esetleg tapasztaltabb is a közelharcban, mint én, erőfölényét nem tudná kihasználni, előbb vágnám belé a kést, mintsem megmozdulni tudna.
- Rossz ablakot választottál, aranyom.
Vissza az elejére Go down
Robert Blair
1. Szint
1. Szint
Robert Blair


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 18.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 5:57 am

Nos nem is tudom mit mondjak. De az biztos, hogy köpni nyelni sem tudok a hirtelen változó helyzettől. Hiszen már éppen meg nyugodnék mikor a paraván mögül előlép egy nő. Mint említettem, nem is tudom mit mondjak. Iszonyat nagy szerencsém van, vagy meg vagyok átkozva? A paraván mögül elő bukkanó vörös hajú nőn ugyanis nincs más ruha csak egy alsó nemű. Abból is az a csábító fajta, amit a nemes hölgyek szoktak viselni. Mivel férfiból vagyok, egy pillanat sem kell ahhoz, hogy eldöntsem. Mozdulatlanná dermedek, de nem is igazán a tőrtől való félelmemben, hanem inkább a látványban való gyönyörködés miatt. Szép tejfehér bőr ami hibátlan, nincs rajta jele öregségnek vagy betegségeknek. A csípője, és a mellei szép kerekek mondhatni minden férfi álma egy ilyen nő. Szélesen elmosolyodok, és egy lépéssel biztonságosabb távolságba hátrálok a tőrje hatósugarából.
- Ahogy elnézlek téged te gyönyörű szép rózsaszál nem vagyok ebben olyan biztos. Szememnek kellemes a látványod. - Mondom, és a hajamat a hátam mögé söpröm. Szemérmetlenül bámulom tovább a bájait. - Most, már csak az a kérdés mit teszel. Sikoltasz a férjed után? Vagy esetleg meg próbálsz ledöfni? Vagy részt veszel velem egy kis kalandban? - Kacsintok rá az utolsó mondatnál.  - Ígérem nem foglak bántani.
Vissza az elejére Go down
Psyche O'ralia
1. Szint
1. Szint
Psyche O'ralia


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 21.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:19 am

Egy cseppet sem zavar, hogy úgy legelteti rajtam a szemét, mintha a piacon lenne. Igazából azon se ütközöm meg, hogy egy nő teszi ezt, nem idegen tőlem az efféle munka sem, a szemérmet meg már réges rég kidobtam a kukába. Hátrál, de nem hibáztatom érte, én se lennék ebben a helyzetben, amiben éppen ő van. A hangja az, ami összezavar; egyrészt abszolút nem női tónusa van, másrészt pedig ez a modor nem egy közönséges tolvajhoz illik. Érdeklődve vonom fel a szemöldököm, sok emberrel volt már dolgom, de ilyen hibriddel még sosem. Hogy őszinte legyek, nem tudtam eldönteni, hogy ő most egy nőies fiú, vagy egy férfias lány. Mindenesetre érdekelt a nem várt jövevény, de ezt egy pillanatig se kötném az orrára, arról nem is beszélve, hogy jobb egy fokkal fagyosabbnak lenni, mint kedvesnek ezen a környéken.
- Hogy mi kellemes a tekintetednek, az engem egy cseppet sem érdekel - válaszolom hűvösen, szememet résnyire szűkítve, hogy nyomatékot adjak a hangomban rejlő fenyegetésnek. - Tudod, szívem, előbb döflek meg én téged, mint te engem. Értjük egymást, remélem.
Vissza az elejére Go down
Robert Blair
1. Szint
1. Szint
Robert Blair


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 18.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:52 am

A helyzet fokozódik. Nem menekülhetek csak úgy egyszerűen ahogy az ilyen helyzetekben egy igazi tolvajnak kellene. A sikátorban, még mindig hallom a város őrök páncél csizmáinak csattogását csörömpölését. Szóval szó sem lehet arról, hogy ahogy jöttem, úgy távozzak is. Nem hiányzik nekem egy kender nyakbavaló. Ahogy a jelek szerint az sem járható út, ha az ajtón távozom. Valószínű ott van a nő férje, vagy esetleg akár más család tagjai, akik ugyan olyan veszélyesek lehetnek bőröm folytonosságának épségére. Főleg ha azt hiszik foltot ejtettem eme szép vörös rózsaszál becsületén. Bár egy gyanú kezdi be fészkelni magát a fejembe. Vajon itt a sikátorokban, mennyire, lehet tisztességes egy ilyen nő? Elvégre nem igyekezett sem magát takargatni, sem pedig nem esett nehezére engem egy díszes tőrrel fenyegetni. Ráadásul olyan hideg a hangja, hogy azzal már be lehetne fagyasztani egy tavat is.
- Azért be láthatod, ha én döflek meg téged azt mind a ketten sokkal jobban élveznénk. - Ajándékozom meg egy barátságos mosollyal, és azon töröm a fejem miként beszélhetném őt le bármiféle esztelenségről. Persze ha támadna szinte biztosan le tudnám fegyverezni, elvégre odaát Orléziában nem hiába voltam hírhedt bajvívó. Persze kockáztasson az akinek hat annyja van. Mert nekem egy életem van, és így fegyvertelen nem biztos, hogy túl jó ötlet lenne csak úgy kockára tenni azt.
- De tekintsünk el a mindenféle szurkálódástól. Te szépen elteszed a saját döfő eszközöd, én meg ígérem nem veszem elő az enyémet. - Mondom, még mindig csábosan mosolyogva. - Amit kérek az mindössze az, hogy egy fél órára meg húzhassam magam. Egy sajnálatos félre értés miatt a város őrök azt hiszik én is akasztófára való vagyok. Pedig esküszöm én becsületes ember vagyok. - Mondom, és végig gondolom a szavaim. Igen becsületes tolvaj aki mindig becsületesen le adja a zsákmánya egy részét a tolvaj klán felé.
- Ha engedsz maradni, ígérem el foglak szórakoztatni.
Vissza az elejére Go down
Psyche O'ralia
1. Szint
1. Szint
Psyche O'ralia


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 21.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 7:17 am

A sült bolond új értelmet nyert számomra. Mit képzel ez a jöttment? Bemászik a szobámba, idióta megjegyzéseket tesz, és még meg is akarja húzni magát nálam. Fejemet az ablak felé fordítom, de a tekintetemet le nem venném a kölyökről. Hallom az őröket, sietve teszik a dolgukat, kutatnak a magukat ártatlannak valló rossz fiúk után, amelyekből az egyik éppen velem szemben áll. Csodálatos, még csak az hiányzik, hogy belekeveredjek valami balhéba, hogy egy bűnözőt rejtegetek a szobámban.
Nem igazán hat meg a gyenge poénja, belőlem ugyan nem nézik ki, hogy öltem már embert, és én se nézem ki belőle, hogy érintett már nőt. Ebből kiindulva pedig lehet, hogy van tapasztalata, de ez a délután a szexmentes szieszta ideje, bár a nyugalmamat kétségtelenül megzavarták.
- Nem hiszem, hogy azt a fél órát meg tudnád fizetni - vetem oda lenézően, de kicsit lazítok a tartásomon, valami azt súgja, ez az idegen valóban nem akar balhét. A szoba másik végébe hátrálok előle, megtartottam a három lépés távolságot vagy négyszeresen is. Fő a biztonság. A falnak dőlök, leengedem a tőrömet, és érdeklődve figyelem őt.
- Becsületes, persze. Gondolom az is félreértés volt, hogy bemásztál hozzám rejtekhelyet keresni, mert bújócskáztál a városi őrökkel. Hagyjuk a mellébeszélést, mit tettél?
Vissza az elejére Go down
Robert Blair
1. Szint
1. Szint
Robert Blair


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 18.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 7:57 am

Szinte éreztem. A mondata, hogy nem tudnám meg fizetni egyértelművé teszi, hogy ő sem az élet fényesebb oldalából él. Vagyis egyszerű szóval kifejezve egy kurva. Mármint tuti drága a kéjhölgyek közt, de akkor sem más mint egy bérszuka.
- Lehet meg lepődnél mit is tudnék én kifizetni. Már csak az a kérdés megérné-e kifizetnem azt a fél órát. - Vonom meg a vállam, hiszen bár apám a hibás a családunk tönkre menéséért, de én is ki vettem a részt a családi vagyon szórásából, a bálokkal, a nőkkel, és bajvívásokkal. Persze másként éltem volna, ha apám őszinte velem. De nem volt az, én meg éltem, mint a többi ficsúr.
- Persze nem most azonnal. Nem mintha, ki akarnám fizetni azt a félórát. Nem tagadom nagyon szép vagy, és az én szemem is megakadt rajtad. Ezért erőteljesen gondolkozok a dolgon látva az árukészletet. Nem akarod magad eltakarni? Kísértésbe hozol, hogy hülyeséget csináljak. -
majd én a szoba másik végébe sétálok és vele szemben támaszkodok a falnak. Így már bőven van köztünk azért távolság. Még ha az aprócska szoba miatt nem is túl sok.
- Igen is becsületes ember vagyok. Legalább annyira mint te. Az pedig nem félre értés volt, hogy bemásztam az ablakon. Egyszerűen csak el akartam bújni. Nem tudom, téged, vertek-e már meg a város őrök, de biztosíthatlak nem kellemes élmény az ha páncél csizmás lábban rugdosnak a földön. Nem akarok többé hasonlót átélni csak azért mert rosszkor voltam rossz helyen. És hogy mit tettem? Nos ez igazán vicces. Nem tagadom, néha néha, el emeltem pár dolgot, de ha éhes az ember inkább lop mint éhen hal. Most az egyszer viszont csak annyi volt a bűnöm, hogy annak a hájas páncél árusnak a lánya szemet vetett rám. A kis csitri pedig az apja szeme láttára vetette a nyakamba magát, és halmozott el a csókjaival. Apunak nem is kellett több. A feje vörösre vált, mint akit menten megüt a guta, és kiabálni kezdett. Mire megjelentek az őrök. Az öreg meg tajtékozva rám uszította őket. Mint látod az egyetlen bűnöm az, hogy a hajadonok közt népszerű vagyok. De erről eszembe jut milyen udvariatlan is vagyok. - Mire kissé el lököm magam a faltól, és az Orléziai udvarban tanult természetességgel tiszteletteljesen meghajlok előtte miközben a kezemmel bókolok.- Robert Blair tiszteletére hölgyem.
Vissza az elejére Go down
Psyche O'ralia
1. Szint
1. Szint
Psyche O'ralia


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 21.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 8:26 am

Szórakoztat az ostobasága, egyáltalán nem képes felmérni a helyzetét. Talán eddig nem esett le neki, hogy hol is van; szavaiból ugyan kiderült, hogy rájött mesterségemre, de az már látszólag nehézséget okoz neki, hogy továbbgondolja a dolgot. A folyosókon az esetleges problémás kuncsaftok miatt őrök állnak, akik szívesen az illetőre rúgják az ajtót, hogy megmentsék a kupleráj portékáját, vagyis engem. Szerintem rosszabbak a városi őrségnél is, de ez nem az én bajom.
- Márpedig, ha itt akarod meghúzni magad drága, akkor fizetni fogsz, de nem azért, amiért te olyan naivan és nagyképűen gondolod. - Fogalmam sem volt, ki ez a kölyök, de hogy bottal sem érnék hozzá, az is biztos. Büszkeség is létezik a világon, saját magam válogatom meg, hogy kivel bújok ágyba és egy teli erszény, meg pár szép szó a meggyőzésemre nem elég.
Figyelem, ahogy a szoba másik végébe sétál, és megvető mosolyra húzom a szám. Az ostoba, hát nem az ajtóhoz áll közel? Elég egy sikoly, és máris érezheti megint, ahogy a gyomrába vágódik egy emberes bakancs. Magabiztosan állok karba tett kézzel miközben beszél. Ilyen unalmas történetet már régen hallottam, de nem szakítom félbe, higgye csak, hogy érdekel a csinos kis beszéde. Rendben van, a modora nemesemberre vall, de akkor is tolvaj... apropó, itt hiba van.
- Azt mondod, meglepődnék azon, hogy mit is tudnál te kifizetni, de éppen az imént vallottad be, hogy loptál azért, hogy ne halj éhen. Igazán... eredeti történet, mit ne mondjak - kuncogok, mert mindezek ellenére nem nehéz kitalálni, hogy egy lecsúszott nemesről van szó, aki rablásból tartja fent magát. Milyen bájosan szánalmas, hát még ahogy a nőkről beszél.
- Robert? Asszonynak hittelek, bár tudom, a név semmi. Én is hívhatnám magam például Martinnak, attól még nő maradok. És nem, nem takarom el magam, de ajánlom, hogy ne engedj a hülyeségednek, mert egy apró kis sikoly tőlem és rosszabbat zúdítok rád a városi őrségnél.
Vissza az elejére Go down
Robert Blair
1. Szint
1. Szint
Robert Blair


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 18.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:14 am

A beszélgetés közben folyamatosan fülelek. Amíg hallom kint a hangokat addig ügyesen kell forgatnom a szavaimat.
- Nem akarsz tényleg fel venni valamit? Nem mintha zavarna a meztelen látványod te nőszemély. De a nadrágom kényelmi szintje sokat romlott az elmúlt percekben a szabadon ringó kebleid láttán. - Mondom neki fesztelenül, hiszen a nevét még mindig nem tudom. De a nadrágom azt kell mondanom, hogy tényleg nagyon szűknek érződik. Kényelmetlenül szűkösnek. Fel emelkedek egy kicsit a faltól, és az ablak felé sétálva ki tekintek a sikátorra. A szavain gondolkozom. Vajon egy idegen kurvának mennyit is érdemes magamról mesélni, főleg úgy, hogy nem is ismerem őt. Nem tagadom a nőiessége persze nagy hatást gyakorol rám, és jó lenne ha hanyatt vághatnám az ágyban. De ennek ellenére nem fogom neki ki teregetni a titkaimat, úgy döntök ezért kissé ködösebben fogalmazom.
- Sok mindent csináltam már az életemben. Nem vagyok büszke rá, de önhibámon kívül bizony kerültem olyan helyzetbe, hogy éhezzem. Gondolom, te sem úgy születtél, hogy kéjnő leszel. Azért teszed te is szét a lábad a csengő ezüstökért, mert szar dolog éhezni, és fázni. Nem pedig azért mert annyira élvezed ha részeg nemesek kéjelegnek veled. De javíts ki nyugodtan ha tévedek. Mára van pénzem újra, nem mintha azt lehetne mondani, hogy túlzottan jómódú lennék. De van, többé nem éhezem, és nem kerülget a fagyhalál sem. Teszem érte pedig azt amit tennem kell. És nem hazudtam. A piactéren pedig a hölgyek közt igen jó hírem van valóban. Nem tehetek róla, hogy szeretik az olyan férfiakat akik tudják hogyan kell bánni egy nővel az ágyban. Amióta kovács lányát a szalmába csábítottam le sem szálnak rólam. - Majd bosszúsan megvonom a vállamat. Nem ő az első aki nőnek néz, de sajnos ő tőle kellemetlen, mert ő valóban igazi nő. Méghozzá a nagy betűs fajtából. Szóval nem esik jól, hogy ő is nőnek nézett.
- Nem tényleg pasi vagyok. Meg nyugodhatsz, nem te vagy az első aki nőnek néz. Odahaza régen rengeteg párbajt vívtam azért mert valaki nőnek csúfolt. Ha pedig a kardom is nálam lett volna ma soha nem jut eszembe, hogy a szobádba másszak. Hagyjuk is! Inkább azt mond meg, mit szeretnél cserébe azért a fél óráért amit nálad töltök rejtőzve?
Vissza az elejére Go down
Psyche O'ralia
1. Szint
1. Szint
Psyche O'ralia


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 21.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:46 am

Mennyi nyűgje van! Türelmetlenül sóhajtok egyet, ha ennyire akarja, hát felöltözök szívesen. Tekintetem a nadrágjára téved és ha csak nem valami szemfényvesztő mágus az illető, akkor valóban egy férfi áll előttem. Heh... Nem kezdek el kotorászni a szobában ruha után, azért ennyire ostoba nem vagyok, hogy hagyjam, elterelje a figyelmemet. Az első kezembe kerülő rongyot megfogom, egy ing volt; egyszerű, férfias, bő. Ezt vajon ki hagyta itt? Mindegy is, sebtében összegombolom magamon, örüljön az idegen, lohadhat a kényelmetlensége.
- Ami azt illeti, remek példa állt előttem, anyám is szajha volt, szóval nem igazán úgy képzeltem el a jövőmet, mint egy királykisasszony, bár kétségtelen, hogy most úgy élek - felelem egykedvűen, mert azért nem minden szavam volt igaz, de erről a kölyöknek nem kell tudnia.
Nem tudom miért, de a szavai valahogy meghatottak, bár nem ez a legmegfelelőbb kifejezés, talán a szánalom jobb. Egyikünk élete sem volt kifejezetten fényes, és ha úgy vesszük, mind a ketten a testünkből élünk meg. Ő a kezét használja tolvajlásra, én meg a mellemet a gazdagok lehúzására. Kezdem azt is megérteni, miért fektet olyan nagy hangsúlyt arra, hogy mindenáron eldicsekedjen vele, miszerint ő a nők kedvence. Állítólag. Nehéz lehet ezzel az arccal élni, nem az a tipikus kisfiús, hanem kifejezetten nőies. Szánom őt, igen, ez a megfelelő szó.
- Tudod, azért nem olyan nagy katasztrófa a kinézeted. Nem is tudnád, hány perverz él a városban, ha esetleg munkát váltanál, én a szárnyaim alá vehetlek - mosolygok rá csintalanul, magam sem tudom, miért piszkálom őt. Elég indok lenne persze az az aprócska kis tény, hogy betört a szobámba. Jól gondoltam a tisztes távolságot tőle, a szavaiból rájöttem, hogy bizony, ha kard lenne a kezében, vagy bármi más, megszívnám.
- Hogy mit kérek? Tőled? Ugyan, kérlek... fizess, és maradhatsz, más nem kell. Vagy szórakoztathatsz is, de ha hozzám érsz, sikítok. Amúgy Psyche a nevem - mutatkozom be én is, és érzem, ezzel némileg lazult köztünk a feszültség. Már nem tartok ettől az embertől, persze óvatos vagyok vele, de nem nézem ki belőle, hogy bármi rosszat akarna. Szerencsétlen valóban csak rosszkor lehetett rossz helyen. Biztatóan mosolygok rá, hogy jelét adjam az oldódó fagyosságomnak.
Vissza az elejére Go down
Robert Blair
1. Szint
1. Szint
Robert Blair


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 18.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 10:59 am

A mai nap második olyan pillanata amikor nem tudom most, örüljek-e vagy ne. Örülök, mert az annyira vonzó testét most már ruha takarja, így nem gerjeszt tovább. De sajnálom, mert na én is férfi vagyok, és ilyen tökéletes melleket bármikor szívesen nézek. Pár pillanatig a ruhába bújt testén legeltetem a szemem, ez elég idő arra, hogy eldöntsem, jobb így vele társalogni. Így már a szemébe tudok nézni anélkül, hogy zsigeri kényszert érezzek a mellkasának bámulására.
- Köszönöm inkább nem élek ezzel a lehetőséggel. Annak ellenére, hogy vonz a lehetőség, hogy a szárnyaid alá veszel engem. Főleg mikor így mosolyogsz. De maradok inkább tisztességes tolvaj és csaló. - Mondom neki és úgy döntöm hellyel kínálom magam és le ülök a földre vele szemben. A lehetőségeken gondolkozom. Eszembe jut egy valószínűtlen ötlet.
- De erről eszembe jut, hogy azzal is szép vagyonokat lehetne keresni, ha eljátszanám, hogy a férjed vagyok, és becsület sértéssel vádolnám azt a rengeteg gazembert. Akik vagy fizetnek, vagy karddal felelnek a tettükért, hogy az én csoda szép nejemre ilyen szégyent hoztak. Egykét pénzeszsákot utána még talán zsarolni is lehetne, főleg az olyanokat ahol az asszony családjának a kezében van a pénz. Persze ez csak egy kósza ötlet. De gondold el mennyi lehetőség rejlik ebben is. Bár ha neked meg van a bevált ügyfélköröd gondolom nincs szükséged ilyen machinációkra.. - Jegyzem meg, de magamban tovább viszem a gondolatot. Már látom magam előtt a sok sok lehetőséget, és az élvezetet, ahogy eljátszom, hogy rajta kaptam a nemesi seggüket a feleségemmel. Persze ez mind csak vágyálom marad. Egyelőre csak éljük túl azt a félórát.
- Szívesen szórakoztatlak téged. Csak mond el milyen szórakozásra vágysz ahol nem érek hozzád. Még a piros pacsizáshoz is hozzád kell érnem. Pedig végképp szeretném elkerülni, hogy segítségért sikoltozz. Élvezem a társaságodat, ezért nem lenne túl kellemes ha mindenféle izom rajtam gyakorolna és meg utálnálak. - Majd a zsebembe nyúlok, és reménykedek. Igen még benne van az a bőr labda amivel unalmamban szoktam játszogatni. - Egy kis labdázást? - Mutatom fel a labdát.
Vissza az elejére Go down
Psyche O'ralia
1. Szint
1. Szint
Psyche O'ralia


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 21.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 2:36 am

Kételkedve vonom fel a szemöldököm, mikor a "tisztességes tolvaj és csaló" kifejezést használja. Nagyképű önámítás, semmi több. Én is tisztességes asszony vagyok, aki mellesleg pénzért (majdnem) bárkivel ágyba bújik. Tisztességes... majdnem olyan tisztességes, mint a szűz kislány, aki tizenévesen hozzámegy egy férfihez, odaadó társa lesz és sosem kúr félre. Tök hasonló a kettő. Tisztességes, bah! De higgye csak, hogy ő makulátlan lelkiismeretű kis tolvaj, ha így jó neki.
- Aha... te, mint a férjem - egy pillanatig gondolkodok csak el rajta, aztán kirobban belőlem a nevetés. - Már meg ne haragudj itt nekem, de még az öcsémnek se néznélek, hát még a férjemnek. De ha balhét akarsz, hát legyen.
Megvonom a vállam, végül is jobb a kaland, mint a szobában unatkozás, és a kölyök tényleg nem tűnik veszélyesnek, inkább szerencsétlennek.
- Legyél a húgom, akit megbecstelenítettek. Az viccesebb - mosolygok gúnyosan, de az ötlet tetszik. Igazából bármi, csak ne a férjem, hiszen azt úgysem hinné el senki, hogy egy ilyen kis nyápiccal, jaj bocsánat! A nők kedvencével házasodtam össze.
A labdát tartó kezére csupán csak egy lapos és gyors pillantást teszek, ha azt hiszi, hogy leállok vele játszani, mint valami pótanyuka, hát rettenetesen téved. Bár igaz, én mondtam neki, hogy olyat találjon ki, amiben nem ér hozzám. Legalább humora van a gyereknek, azt értékelem.
Vissza az elejére Go down
Robert Blair
1. Szint
1. Szint
Robert Blair


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 18.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 5:10 am

Nos legalább sikerült meg nevettetnem még ha nem is biztos, hogy jól esik, hogy kinevet azért mert nem tud engem férjként elképzelni. Néha igazi átok a lányos külső, amellett, hogy néha áldás. De akkor is. Minden esetre egy dolgot megállapíthatok, a kacagás határozottan jól áll a vörös démonnak. Nagy levegőt véve sóhajtok fel.
- Látod máris jól szórakoztatlak. De nem haragszom, már számtalanszor megszoktam, hogy a kinézetemen gúnyolódnak, végül valahogy mégis mindig én nevettem a végén. A női szerepet meg ha nem kell inkább nem erőltetném túlzottan. Hiszen te férfi ruhában is nőnek néztél. Gondolhatod milyen lenne a hatás, ha tényleg asszony ruhát öltenék magamra. De a testvér szerep talán nem is olyan elveszett dolog. Ha tényleg érdekel akkor ezzel meg próbálkozhatunk. - Mondom neki, majd a tekintetét látva inkább nem dobom neki a labdát, pedig jó eszköz arra, hogy az ember ébren tartsa a reflexeit egy kis gyakorlás által. Majd hirtelen egy ötlet fogan meg a fejemben.
- Viszont kedves Psyche erről be ugrott valami. Ha adsz kölcsön egy női ruhát akkor nem kell itt kivárnom amíg a városőrök abba hagyják a keresgélést utánam. Rögtön meg szabadulsz tőlem, és esküszöm vissza kapod a ruhádat egyben egészben és sértetlen.
Vissza az elejére Go down
Psyche O'ralia
1. Szint
1. Szint
Psyche O'ralia


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 21.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 5:45 am

Szinte biztos voltam benne, hogy ezzel a külsővel kapott már hideget-meleget egyaránt, de ez még nem tart vissza attól, hogy egy kicsit gúnyolódjak vele. Elvégre ő zavart meg, hát én miért ne piszkálhatnám kedvemre? Gunyoros mosollyal hallgatom őt, nem igazán tudom kivenni, mi is áll a szavai mögött: dac, nemtörődömség, szórakozottság, ki tudja. Nem ugrott nekem, mikor a nőiességével hecceltem, nekem meg valahol ez a lényeg, elvégre csak az idióta keresi magának feleslegesen a bajt. Bármennyire is kezdem megkedvelni ezt a kis tolvajt, azért nem árt vigyázni vele, okoztak már meglepetést nekem az ilyen kis nyikhajok.
- Nem erőlteted a női szerepet, de adjak ruhák neked? Csipkés-fodros-szalagos? Hát érdekes egy jószág vagy, mit ne mondjak - kuncogom, és ellököm magam a faltól. Ha asszonyi ruhát nem is adnék rá, valami lányosat, amolyan zavarba ejtően elgondolkozósat igen; értem ez alatt, ha ránéz az utca embere, nem lenne könnyű első pillantásra megállapítani, hogy a mellettem lévő tolvaj fiú e avagy lány.
- Jó, keresek neked valamit, de én is veled megyek. Szórakozni akarok - közlöm vele könnyedén, mintha már el is felejtettem volna, hogy egy nyavalyás idegen csupán, aki bemászott az ablakomon. A szekrényhez lépek és túrni kezdem, hátha akad a kezembe valami tűrhető ruhadarab a számára.
Vissza az elejére Go down
Robert Blair
1. Szint
1. Szint
Robert Blair


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 18.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 6:14 am

- Nem erőltetem ezt a szerepet, csak amikor hasznom van belőle, és nem akar megkefélni ezért pár pasi. - Mondom vigyorogva és meg könnyebbülök, hogy végül is bele egyezik a dologba. Így nem kell lehet a fél nap itt dekkolnom. Így kedvelten nézem ahogy neki kezd valami ruhát keresni. Azt hiszem ha ő viccelt velem akkor nekem is itt az ideje vele viccelődni.
- Ó köszönöm, a társaságod csak meg könnyíti a dolgom. De ara akkor figyelj, hogy össze öltözzünk. Mintha két aranyos kis lánytestvér lennénk. Bár fogadni mernék, hogy ha nagyon akarnám én több férfit tudnék zavarba hozni séta közben nálad. - Jegyzem meg kissé kihívóan. Mostanra el döntöttem, kedvelem ezt a nőt. Elvégre, a munkája ellenére sincs meg kérgesedve, és nem egy savanyú boszorkány. Amíg ő a szekrénybe keresgél én neki fogok vetkőzni. Na persze nem teljesen, csak derékig. A nadrágom elvileg takarni fogja a szoknya. De az ingemre nem lehet csak úgy rá húzni egy női ruhát. -Most már Kvittek vagyunk egy kicsit. Eddig én csodálhattam mellkasod domborzatát, most te csodálhatod az enyémet. - Viccelődök tovább, bár kissé aggódok, hogy a vékony alkatom miatt így is ki fog nevetni. Biztos sokkal testesebb szeretői vannak mint én. De rajtam legalább nincs egy gramm felesleg sem, csupa szálkás izomzat.
Vissza az elejére Go down
Psyche O'ralia
1. Szint
1. Szint
Psyche O'ralia


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 21.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 6:42 am

Kiráz a hideg, mikor azokra a szerencsétlenekre gondolok, akik kiszemelik a kölyköt, letépik róla a ruhát és, hát... csalódnak. Meglepetésnek meglepetés, de nem biztos, hogy erre számítanak. Szegény kis párák. Én mindig azt mondom, tegyük egyértelművé, amit árulunk és amit nyújtani tudunk. Akarva vagy akaratlanul, de megtéveszteni az embereket szexügyben, ez nem derék tett. Nem, erőszak esetén sem, szóval helyes, ne erőltesse a női szerepet.
- Nem akarok fodros ruhákat, de egy visszafogottabba benne vagyok - mondom mélázva, miközben egy fekete szoknyát nézegetek fehér csipkeszegéllyel. Aranyos, ez jó lesz a srácnak. Felsőnek egy kis ujjatlan inget, meg egy kis kabátot dobok oda neki, magamnak hasonlóan szép, egyszerű, gyerekes ruhát kotrok. Valahogy úgy nézhetünk majd ki, mint a gyerekkorból kilépett tinik, akik máris felnőttek akarnak lenni, épp csak nem megy nekik.
- Abban biztos vagyok - értek egyet azon állításával, miszerint több férfit hozna zavarba, mint én. - Ha a cuki kis pofiddal előhalásznád a szoknyád alól a farkadat, valószínűleg sokan meglepődnének.
Nekem az emberi test nem több, mint élvezeti alapanyag, a kölyöké pedig olyan semmilyen volt. Szálkás, szépen kidolgozott, de nem férfias. Mondjuk ahány ember, annyi ízlés. Van, akinek még én sem vagyok vonzó, mert a laposat szereti, a szőkét, a teltebbet, stb.
- Na, öltözz már! Nevetni akarok, a felsőtested nem okozott meglepetést, nyilván nem méteres, kidomborodó izmokat vártam. Amúgy biztos van, akinek ez vonzó, nyugi.
Vissza az elejére Go down
Robert Blair
1. Szint
1. Szint
Robert Blair


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 18.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 7:04 am

Én sem akarok fodros ruhákat. Elvégre vicc ide vagy oda azért csak női gúnyák. Azon gondolkozom, hogy talán mégis csak túlzás a dolog és jobb lenne még inkább rejtőzni. De nem. Ha már ki mondtam, akkor meg csinálom. Így elsőként a fekete szoknyát veszem magamra. Szerencsére pont eléggé hosszú a szoknya szára így nem lóg ki a lábam. Majd az ujjatlan felsőbe bújok bele. Ahogy számoltam bár alkatilag vagyok olyan vékony, mint Psyché, azonban ő mellben erősebb nálam. Így a saját ingem hajtom össze és tömöm ki vele mellnél a ruhát, hogy mégis csak álljon valahogy rajtam a felső. Meg igazítom hajam, majd a kis kabátkát is magamra veszem. Mikor úgy érzem kész vagyok megpördülök a tengelyem körül. - Na? Hogy festek? Hihető az álca? - Kérdezem, bár tudom, hogy teljesen felesleges, mert női ruhában senkinek meg sem fordul a fejében, hogy én férfi vagyok.
- Hálával tartozom neked. Tudom itt a házban elég izom van, de ha bajba kerülsz számíthatsz rám te is. - Mondom, majd végig nézem ahogy ő is leveti a férfi inget amit a kedvemért magára kapott, és át öltözik női ruhába.
Vissza az elejére Go down
Psyche O'ralia
1. Szint
1. Szint
Psyche O'ralia


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 21.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 7:17 am

Nem akarok rákérdezni, de a rutinból, ahogy felöltözött és ahogy a mellrészét tömte ki a ruhának, valahogy az a gyanúm, hogy már nem először tesz ilyesmit. Végül is nem az én dolgom és kicsit viccesen hatna, ha éppen én helyteleníteném azt, hogy mindenki arra használja a testét, amire akarja és amiből előnye származik. Gondolom nem először menti meg az irháját a külseje megváltoztatásával.
Felöltözök, ő is így tett, már majdnem tökéletesek voltunk, azonban volt egy kis hiba. Rajtam egy szende kamaszhoz képest túl sok, a srácon pedig semmi smink nincsen. Orvosolni kell a problémát.
- Majdnem jó - hagyom annyiban, és a tükrös kis asztalhoz hívom. Kicsit feszélyez a közelsége, de már nem először látom be, hogy ha bántani akart volna, vagy valami ilyesmi, már rég megtette volna. Kihúzom neki a puffot, amire ráülhet majd, és elkezdem összeszedni a sminkhez szükséges kellékeket. - Jó tudni, hogy megvédesz, ha rossz fiúk támadnak meg, gondolom behúzol egy ablakba, vagy valami ilyesmi... Mindegy, egy kis smink rád fér és felőlem mehetünk is. Ha visszautasítod, szomorú leszek... - Ó, azok az ártatlan bociszemeim.
Vissza az elejére Go down
Robert Blair
1. Szint
1. Szint
Robert Blair


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 18.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 7:37 am

- Csak majdnem? - Kérdezem kissé meghökkenve. A tükörben látom, hogy a kitömött melleimmel szexi vagyok mint egy hivatásos csábító. Nah jó én mindig szexi vagyok. Csak nem mindenki szerint egyformán. Minden esetre követem a lányt az asztalkához, és kezd szörnyű gyanúm támadni. Majd a következő szavai szíven ütnek. Behúzom egy ablakba? A fenébe is, a legjobb oktatók keze alatt tanultam gyerek korom óta, és több száz párbajt nyertem meg karcolás és vágás nélkül. Még hogy nem tudnám máshogyan megvédeni. Nem hitte, el mikor azt mondtam neki, hogy a kardommal a kezemben nem lett itt volna üldözés. Minden esetre erőt veszek a sértettségemen, és mosolyt erőltetek magamra.
- Azért annál egy kicsit többre lennék képes, de hidd el nagyon hasznos ha valaki ablakán bekerülve ott egy barátságos személy van, és nem egy krokodil. - Préselem ki magamból a szavakat. A sminkelés pedig. Nos nem áll távol tőlem, elvégre néha az Orléziai udvarban kellett.
- Rendben van. Csak ne nézz rám ezekkel a szemekkel! Még egy kő darabot is meghatnál így te nőszemély. És persze nem akarom, hogy szomorú legyél. Sokkal szebb vagy mikor kacagsz. - Sóhajtok nagyot és kijelölt helyet elfoglalva lehunyom a szememet és és várom hogy munkához kezdjen. - Ajánlom, ne komédiás sminket rakj rám. - Kacsintok fel egy pillanatra.
Vissza az elejére Go down
Psyche O'ralia
1. Szint
1. Szint
Psyche O'ralia


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 21.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 7:59 am

Szajha vagyok, ne szépítsük: észreveszem az érzelmeket az embereken, legyen az kuncsaft, vagy barát, vagy jelen esetben ez a kölyök. Nem kerülte el a figyelmemet az erőltetett mosolya, amit akkor varázsolt magára, mikor az ablakkal hecceltem, hogy vész esetén majd behúz oda. Igen, említette, hogy ha lett volna fegyver a kezében, szükségtelen lett volna a menekülés, de nem vettem száz százalékosan komolyan. Biztos jó harcos, fürge, ügyes, de ezek akkor is csak szavak. A sértődöttségét mindenesetre megértem, én se lennék túl boldog, ha kételkednének az ágybeli tudományomban.
- Jól van, elhiszem, hogy meg tudnál védeni - mosolygom rá a szavakat, elvégre épp elég vicces a kinézete, nem kell a tehetségéből is gúnyt űznöm. Megvárom, míg leül a tükör elé, egy kicsit megállok a smink cuccok rendezésében, majd tovább folytatom az előkészületeket. - Nem csinálok bohócot belőled, csak egy kicsit kihangsúlyozom az amúgy is nőies vonásaidat.
Nem hazudok neki, tényleg csak nagyon szolid festéket kenek rá, a púderrel is spórolok, a helyzet az, hogy neki alig kell smink a lányos külsőhöz. Egy kicsit a szemét kihangsúlyozom, egy kis rózsaszín rúzs, visszafojtott nevetés, hogy éppen egy nagyszerű harcost festek ki, és voilà, kész is van.
- Amíg csodálod magad, én kicsit lemosom magamról a sminket, rám ez egy kicsit sok - közlöm és már törlöm is le egy nedves kendővel a sok festéket. Így natúr arccal sincs velem semmi baj, de utálom, ha smink nélkül látnak, szándékosan úgy fordulok a tükörhöz, hogy Robert ne lásson engem.
Vissza az elejére Go down
Robert Blair
1. Szint
1. Szint
Robert Blair


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 18.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 8:40 am

Mikor kinyitom a szemem felsóhajtok.
- Anyám tuti lányért imádkozott, hogy ilyen külsőt adott az ég. - Majd teret engedek Psychének, hogy ő is rendbe szedhesse magát. Nem tudja elkerülni a figyelmemet a tény, hogy miután lemosta a sminkjét úgy helyezkedik, hogy ne láthassam az arcát így diszkréten én is félre fordulok addig amíg nem végez. Az első gondolatom az, hogy talán egy szégyen bélyeg vagy tetoválás van az arcán azért nem akarja, hogy lássam. Végül is nem is érdekel. Tiszteletben tartom a kívánságát, hogy nem akarja megmutatni magát nekem. Így mikor szól, hogy kész van rá mosolygok.
- Akkor mehetünk. - Jegyzem meg és kilépek a szobája ajtaján. Nem is tudom, miért, de nem számoltam bonyodalomra, bajra. Mégis úgy gyalogolok bele, mint apróvad a hurokba. Amint ugyanis kilépek meglát egy idősebb nő. Hatalmas göndör hajzuhataga szemmel láthatóan paróka. Így fedi a fejét az idős matróna.
- Hát te meg ki vagy ribi? Új lány jön a kupiba és nekem senki nem szólt? - Fakad ki reszelős mély hangján amitől elszégyenlem magam. Még egy kivénhedt vén csorosznyának is férfiasabb hangja van mint nekem.
- Én őő.. - Kezdem teljesen kétségbe esetten. Valaki segítsen, ez így nem lesz jó. Még a végén farkasok elé leszek vetve a kétlábú fajtából.
Vissza az elejére Go down
Psyche O'ralia
1. Szint
1. Szint
Psyche O'ralia


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 21.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 8:51 am

Semmiből sem tart kisminkelni magam, pár perc az egész, elég gyakorlott kezem van a dologban. Halkan felnevetek a szavaira, vajon engem így képzelt el anyám? A családi vállalkozás folytatójának, egy szakadt, ámde annál tehetségesebb ribancnak. Biztos nem csalódott.
- Menjünk - bólintok, és követem őt ki a szobából. A kulccsal babrálok, mikor egy jól ismert hang üti meg a fülem. Áh, a Madame. Arcomon széles mosoly terül szét, imádom, ahogy az emberekkel beszél. Felé fordulok és mint valami kislány (csak hogy illjen az öltözetemhez) körbependülök előtte, szoknyácskám suhogva meglebben.
- Szerinted így öltöztetnék fel egy új lányt? - kérdezem csintalan csillogással a szememben, arra célozva, hogy sokkal nőiesebb döggé varázsoltam volna a kislányos viselet helyett. - Szabadnapom van, ő pedig az egyik ismerősöm, elkísér beszerezni pár cuccot.
Hát igen, igen nagy előnye van az embernek, ha a kupleráj főasszonyának a kedvence lehet, én pedig az voltam. Tudtam, hogy nyert ügyem van, de azért egy kis móka sosem árt.
- De gondolkodik rajta, hogy beáll közénk, de olyan kis szégyellős - nevetek huncutul, és oldalba bököm a srácot, hogy eszébe ne jusson ellenkezni, mert akkor bizony könnyen lebukik. - Mit gondolsz? Van esélye?
Vissza az elejére Go down
Robert Blair
1. Szint
1. Szint
Robert Blair


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 18.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 9:18 am

Szerencsém van Psyché megment. Persze nem bírja ki, hogy ne forgassa meg a szívemben egy kicsit a kést. Még hogy kacérkodom a pályával. Azonban a madam igen csak komolyan veszi a lány szavait és kritikus szemmel végig mér. Miközben ijedt kislányként próbálok össze menni, hogy ha kell még egy egérlyukba is beleférjek.
- Nos az arca kellemes. A csöcseivel sincs gond. De a csípője olyan vékonyka, hogy egy koldus is nehezen kívánná meg nincs rajta hús. Nem beszélve arról, hogy szerintem még a vendégeknek sem tudná elég szélesre tárni a combjait. A karjai meg túl feszesek. Mi vagy te mosónő? Mindegy is. Talán a kikötőben tudnál kuncsaftonként három rezet keresni. - Mondja kritikusan a vén csorosznya. Még hogy én csak három rezet? A szentségit.
- Ott a matrózok úgy sem válogatósak. Még a fél lábú Gia is megkeresi a betevőt. - Mondja majd lezártnak tekintve a témát elvonul mellettünk. Mikor újra ketten maradunk Psychével felsóhajtok.
- Három réz? Ennyire olcsó lennék? Ezek után tuti nem váltok pályát. - Sóhajtom majd fejet hajtva követem a nőt a sikátorok útvesztőibe. Bármennyire is lehordott a madam, azért eléggé nő vagyok ahhoz, hogy a városi őrök első csoportja mellett gond nélkül mehessünk el.
Vissza az elejére Go down
Psyche O'ralia
1. Szint
1. Szint
Psyche O'ralia


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 21.

Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 9:38 am

Alig bírom ki nevetés nélkül, ajkaimat muszáj összeszorítanom, hogy ne robbanjon ki belőlem a kacagás. A Madame mindig is őszintén bánt a szavakkal, nem finomkodott, megmondta a véleményét, kimondta, amit gondolt. Nem történt ez másként most sem.
- Ugyaaaan - nyávogom játékosan az öreg hölgynek. - A társalgóba jó lenne, ha térdel, kit érdekel a csípője, és ha az arca kellemes... - Nem folytatom, csak kacsintok egyet. Tudom, hogy úgyse fog belemenni a Madame, ez nem az a kupleráj, ahol mindenkinek van helye, azért merem győzködni őt. Az öreg nő megvetően horkant egyet, szemét forgatva legyint a kezével kecsesen, majd magunkra hagy.
- Nem vagy olcsó drágám, csak nem nőnek öltözve kellett volna látnia. Ha olyan külsővel mutatlak be, mint amivel bemásztál hozzám, hidd el, egyből ajánlatot tett volna, hogy dolgozz nála. - Rákacsintok, de nem a jó szándék vezérel, hanem a gúny, persze csak mértékkel, elvégre nem megalázni akarom, azt megtette az öreg hölgy.
Kilépve a sikátorra, megcsap a szűk utca bűze, a mocskot nem igyekszenek itt eltakarítani, bár ezt nem is kifogásolja senki. Nem leszek ideges, mikor egy csapat városi őr mellett sétálunk el, őket a melleken kívül más nem igazán érdekel.
- Látod, nekik tökéletes lennél és még csak nem is matrózok...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Denerimi sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denerimi sikátorok   Denerimi sikátorok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Denerimi sikátorok
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A denerimi főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Ferelden :: Denerim-
Ugrás: