KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő

Go down 
+6
Leliana
Pellina Malorien
Christopher Edwillen
Ismel
Alistair
Admin
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Duncan Drako
1. Szint
1. Szint
Duncan Drako


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Dec. 09.

Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 24, 2013 5:46 am

Mindenkinek boldog karácsonyt kívánok.
Vissza az elejére Go down
Alistair
Moderátor
Moderátor
Alistair


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Jun. 15.
Age : 38

Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 25, 2013 12:24 am

Boldog.....Feastday-t mindenkinek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Maleficar
1. Szint
1. Szint
Maleficar


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Jan. 19.

Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 20, 2014 5:00 am

Sziasztok!

Egyenlőre csupán csendes megfigyelőként és olvasóként csatlakoznék az oldalhoz, lehet később megjn a kedvem az FRPG-hez azonban Smile

Annyi kérdésem lenne, hogy nem tudtok olyan fórumról, ahol a GreenRonin papír/kockás Dragon Age játéka dívik?
Vissza az elejére Go down
Alistair
Moderátor
Moderátor
Alistair


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Jun. 15.
Age : 38

Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 20, 2014 6:20 am

Hali!

Csak nyugodtan, volt ugyan egy hosszabb téli szünetünk, de remélhetőleg lassan visszarázódunk mind a játékba, és akkor olvasni is fogsz tudni bőven Very Happy
Ami kockás dolgot illeti, nem nagyon ismerek olyan frpg-t, ahol az lenne az alap rendszer. Itt akadnak páran, akik szívesen kipróbálnák egy külön topicban - többek közt én is - de hozzáértő mesélő híján ez egyenlőre nem megy Smile
Vissza az elejére Go down
Duncan Drako
1. Szint
1. Szint
Duncan Drako


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Dec. 09.

Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 20, 2014 9:47 am

Nekem van egy futó ismerkedésem ám úgy tűnik az megakadt. Szóval míg a hölgy máskép nem dönt úgytünik szabad vagyok.
Vissza az elejére Go down
Maleficar
1. Szint
1. Szint
Maleficar


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Jan. 19.

Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 20, 2014 10:44 am

Alistair írta:
Hali!

Csak nyugodtan, volt ugyan egy hosszabb téli szünetünk, de remélhetőleg lassan visszarázódunk mind a játékba, és akkor olvasni is fogsz tudni bőven Very Happy
Ami kockás dolgot illeti, nem nagyon ismerek olyan frpg-t, ahol az lenne az alap rendszer. Itt akadnak páran, akik szívesen kipróbálnák egy külön topicban - többek közt én is - de hozzáértő mesélő híján ez egyenlőre nem megy Smile

Hát igen, én próbálkoztam meséléssel, de alapból nem vagyok egy mesélő típus... rossz dolog tudom, de nincs türelmem hozzá, sem kidolgozni, sem végig vinni. xD
Vissza az elejére Go down
Alistair
Moderátor
Moderátor
Alistair


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Jun. 15.
Age : 38

Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 20, 2014 4:03 pm

Hát nem könnyű az biztos, asztali szabályokkal pedig még csak nem is csináltam soha. Kétlem amúgy, hogy lenne magyar oldal, ahol ezzel játszanak, inkább a külföldi a valószínűbb, ha angolul is menne a dolog.
Vissza az elejére Go down
Maleficar
1. Szint
1. Szint
Maleficar


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Jan. 19.

Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 21, 2014 6:55 am

Alistair írta:
Hát nem könnyű az biztos, asztali szabályokkal pedig még csak nem is csináltam soha. Kétlem amúgy, hogy lenne magyar oldal, ahol ezzel játszanak, inkább a külföldi a valószínűbb, ha angolul is menne a dolog.

Hát... nem rossz az angolom, de arra szerintem nincs elég kapacitásom meló után, hogy komolyabb posztokat írjak angolul Smile
Vissza az elejére Go down
Alistair
Moderátor
Moderátor
Alistair


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Jun. 15.
Age : 38

Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 21, 2014 9:23 am

Nos, ha gondolod, próbáld ki addig ezt. Nem épp rpg, de egy körre jó ez is Smile

http://www.escapistmagazine.com/articles/view/columns/pickyourpath/10856-Dragon-Age-Retribution
Vissza az elejére Go down
Leliana
Moderátor
Moderátor
Leliana


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2013. Jun. 22.

Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 22, 2014 7:50 pm

Észak Őrén a harcok és a fontos döntések kockával vannak játszva Smile
Vissza az elejére Go down
Maleficar
1. Szint
1. Szint
Maleficar


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Jan. 19.

Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 6:33 am

Leliana írta:
Észak Őrén a harcok és a fontos döntések kockával vannak játszva Smile

Csak ahogy nézem ez nem Dragon Age Very Happy Magusforumon próbáltam egyszer mesélni Dragon age-t, de mint feljebb írtam a mesélés nem az én műfajom Sad Nem baj, ha nincs, így jártam Very Happy
Vissza az elejére Go down
Duncan Drako
1. Szint
1. Szint
Duncan Drako


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Dec. 09.

Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 7:07 am

Várható mostanában valami kaland vagy mesélés? Esetleg valaki szeretne játszani is?
Vissza az elejére Go down
Duncan Drako
1. Szint
1. Szint
Duncan Drako


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Dec. 09.

Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 6:46 am

Van esély az új játékokra vagy a régiek fejeződnek be?
Vissza az elejére Go down
Syrand Caldern
1. Szint
1. Szint
Syrand Caldern


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2014. Apr. 08.

Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 08, 2014 10:42 am

Üdv

Nem tudom, érdemes-e felvetni a dolgot, de Maleficar bejegyzésére - is - reagálnék.

Nagyjából 2 éve mesélek DARPG-t , és eddig nagyon pozitívak a tapasztalataim. Amennyiben valakinek volna kedve futni vele egy kört, és Pest közelében leledzik, úgy szívesen látom.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2013. Jun. 15.
Age : 38

Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 08, 2014 7:53 pm

Szerintem kellőképpen szét van itt szórva a csapat ahhoz, hogy ez ne legyen egyszerű művelet, ami kár, mert amúgy szívesen kipróbálnám a dolgot Smile
Fórumra átültetve teljesen elképzelhetetlen a dolog?
Vissza az elejére Go down
https://thedas.hungarianforum.com
Syrand Caldern
1. Szint
1. Szint
Syrand Caldern


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2014. Apr. 08.

Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 08, 2014 9:07 pm

Lassú, bonyolult, személytelen.

Próbálkoztam vele, de nem igazán vált be a dolog. Ugyanígy a chat sem nyújtott megoldást, bár ott már az instant reakció lehetősége adott, de ugyanúgy hosszadalmas, és nem jön át a szerepjáték lényege: a társaság, és a szerep maga Smile

Maga a Dragon Age tabletop RPG hihetetlenül jól sikerült - végtelenül egyszerű a szabályrendszere, a világa rengeteg lehetőséget rejt magában (bár én elsősorban Fereldenben szeretek mesélni) és a dark fantasy setting önmagáért beszél Smile

https://youtu.be/Y-61i3R5y9Y és https://youtu.be/He4xdGizuww - így nézne ki a dolog.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2013. Jun. 15.
Age : 38

Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 09, 2014 6:07 am

Hajjajj, láttam ezeket a videókat már, játszanék is vele nagyon, de nem tudom garantálni, hogy ezzel nem vagyok itt egyedül sajnos.
Valaki? Smile
Vissza az elejére Go down
https://thedas.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Csevegő    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játszótér :: Off Topic-
Ugrás: