KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő

Go down 
+6
Leliana
Pellina Malorien
Christopher Edwillen
Ismel
Alistair
Admin
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2013. Jun. 15.
Age : 38

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeSzomb. Jún. 15, 2013 3:38 am

Csevegő    Dalish_camp_www.kepfeltoltes.hu_
                                                                                                                     
***

                                                         
  Kötetlen beszélgetés bármilyen témában.

                                                                                                                     
***


A hozzászólást Admin összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 23, 2013 8:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://thedas.hungarianforum.com
Alistair
Moderátor
Moderátor
Alistair


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Jun. 15.
Age : 38

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 1:33 pm

Mivel szinte sosem kegyelmeztem meg Loghain-nek, és néha Zevran-nak sem, így sosem találkozhattam ezzel a jelenettel a játékban, pedig ezért a beszélgetésért szinte már megéri életben hagyni azt a....
Szóval jó ez a videó, nézzétek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ismel
1. Szint
1. Szint
Ismel


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2013. Jul. 29.

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 8:32 pm

Erre a jelentre anno én is rátaláltam youtube-on, feldobta a napom, az biztos. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Christopher Edwillen
1. Szint
1. Szint
Christopher Edwillen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Jul. 29.

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 12:39 pm

Nekem meg egyszer volt egy érdekes játék végem, amit soha az életben nem tudtam újra előhozni, pedig vagy 30x végig játszottam. Morrigan-nel összejöttem, (Mint mindig) adott egy gyűrűt, ami összeköt minket. No a végén, amikor leírják kivel mi történt, ír a karakteremről, hogy elindultam Morrigant megkeresni,d e nem találtam meg. Ez mind szép és jó, de jött utána a folytatás. A főhős alszik, és szinte minden éjjel azt érzi, hogy Morrigan megbánta, hogy itt hagyott, és vissza akar kerülni hozzám. Mármint úgy magyarázta ezt, hogy a gyűrűből éreztem. A többi az talán meg ismerős, hogy sokszor láttak egy nőt, aki minden valószínűséggel terhes volt. Csak azért fura nekem ez a vég, mert tényleg egyszer sem tudtam behozni ismét. Teljesen véletlenül jött az össze, hogy nagyon hiányzom neki, és megbánt mindent, meg vissza akar jönni, az "alku" ellenére is. Pedig tényleg vagy harmincszor végigjátszottam.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2013. Jun. 15.
Age : 38

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 1:56 pm

Fura, nekem szinte mindig összejön, hogy bánja azt, hogy elváltak útjaink, egyszer még úgy is, hogy nem is vele jöttem össze(hiába no, egy játék sem tökéletes) Very Happy
Mondjuk, a Witch Hunt végén ez a szál is megoldódik szerencsére. Nem vagyok az a fajta, aki nem tud aludni, ha egy történet végén nincs Happy End, de ez azért zavart, nem is kicsit.

Viszont Ismel...csak Youtube-on? Ezek szerint te sem hagytad sűrűn életben az öreget mi? Very Happy
Mondjuk, a kiegészítőben aztán kiderül, hogy ha túléli, mi vár rá és...hú :DDD
Vissza az elejére Go down
https://thedas.hungarianforum.com
Ismel
1. Szint
1. Szint
Ismel


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2013. Jul. 29.

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 8:09 pm

Nem szokásom életben hagyni szegényt. Very Happy Pedig ezért a párbeszédért megérné. Very Happy
Ellenben a karakterem tanult Loghain hibájából és nem végez félmunkát. XD
Vissza az elejére Go down
Christopher Edwillen
1. Szint
1. Szint
Christopher Edwillen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Jul. 29.

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 8:11 pm

No akkor csak lehet én voltam ennyire balfék. Viszont van egy másik dolog, ami kérdéseket vet fel bennem. Sokat beszéltük bátyámmal, hogy volt egy titokzatos alak, aki végig segített minket, sok részben. Nem tudom most pontosan felidézni, hogy milyen esetekben, mert már elég régen játszottam vele, de voltak apróságok. Többek között, a Lelianás kiegészítőben, amikor Lelianát valaki kihozza a börtönből, és ledobja a cuccait fentről. Női hangja van. Én rögtön Flemeth-re tippeltem, mert a hangja szerintem az övé volt. Viszont nem csak ott volt jelen, hanem tényleg, voltak kisebb, nagyobb megnyilvánulásai, amit nem tudok felidézni. De bátyámmal elég sokat beszéltünk erről, mert neki is feltűnt ez az ismeretlen alak. (Ez az ismeretlen adta az ötletet, Christopher történetében is. Aki leült elé a kocsmában.) A játék folyamán, sokszor igazgatja a kalandorok útját, ebben biztos vagyok. Tyű...ha emlékeznék rá. A Lelianás az biztos. Nem derült ki, ki dobta le a cuccait, de a hangja egy idősebb nőé volt. Aztán itt-ott ismét felkeltette a figyelmem. No aztán ha folyamatosan kinyírtam Flemeth-et, a 2-ben ismét előjön. Én szerintem ő valami mentor lesz az összes Dragon Age folyamán. Arra is meg mernék esküdve, hogy a 3-ban is vissza fog köszönni nekünk Very Happy
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2013. Jun. 15.
Age : 38

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 8:54 pm

Ó, nem csak ezért Wink



Flemeth meg...nem tudom, én mindig úgy gondoltam, hogy Leliana csak hallucinált a börtönben, vagy az igazi Andraste szólt hozzá, vagy ilyesmi Smile
Viszont szerintem még az is lehet, hogy ő lesz a főgonosz a 3. részben, ami főleg akkor lesz bizarr, ha bejön a tippem, és ott az egyik Origin sztori az lesz, hogy Morrigan gyereke vagy, aki közben felnőtt. Na jó, egyik főgonosz, ha normálisan megcsinálják, el sem tudom képzelni, hogy fér majd bele ennyi minden egyetlen játékba Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://thedas.hungarianforum.com
Ismel
1. Szint
1. Szint
Ismel


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2013. Jul. 29.

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 11:18 pm

Aucs, a karma visszaüt. Very Happy

Ami Flemeth-et illeti, nem vagyok benne teljesen biztos, hogy főgonosz lesz, legalábbis a DA2-beli találkozás után nekem nem úgy tűnt. De ki tudja, sohase lehet tudni, mire képes egy unatkozó sárkány. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Christopher Edwillen
1. Szint
1. Szint
Christopher Edwillen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Jul. 29.

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 11:53 pm

Szerintem csak gyűjti az erejét, hogy aztán tényleg feltápolva fussunk össze vele. Nem tűnik olyan jó fejnek, mint amilyen. Az egyben nem győzött meg.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2013. Jun. 15.
Age : 38

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 10:06 am

Christopher Edwillen írta:
Nem tűnik olyan jó fejnek, mint amilyen.
Wow, ez feldobta a napomat! :DDDD
Az egy dolog, hogy az elején szinte pozitív szereplő volt, de én már nem tudok nem úgy gondolni rá mint...nos tudjuk, ki derült ki róla, szóval nekem az úgy hangzott, mintha azt mondanád, Sten nem az komolytalan humorherold, mint emilyennek mutatja magát Smile
Flemeth-ről meg még könnyen kiderülhet, hogy valójában egy démon, és a többiek őt küldték előre többek között az invázió előkészítéséhez...már amennyire a démonok képesek összedolgozni ebben a világban.
Hú de messze van még a jövő ősz Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://thedas.hungarianforum.com
Christopher Edwillen
1. Szint
1. Szint
Christopher Edwillen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Jul. 29.

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 11:11 am

A küldetései furák. Nem azért, de nyíltan mutogatja magát a hőseinknek, hogy ő egy sárkány. Szerintem, azok már jellemből is leplezik magukat, vagy nem verik nagydobra, hogy mi is ő valójában. Igaz kis réteg tud róla, de akkor is. A Küldetései szempontjából, meg történeteiből meg azt veszem le, hogy ő valamire erőt gyűjt, és kivár valamit. Meg tényleg az, hogy mindenhol ott van. Apropó!  Flemeth=Freya. Teljesen ugyanaz, még kinézetre is. Ugyanaz a készítő, sok karakter hasonlít a Knights of the Old Republic-ra. De Flemeth az teljesen kirí, hogy Freya a Kotor-ból. Innen jön az, hogy ne higgyünk a szemünknek, mert még a végén Flemethből is lehet egy "Darth Traya" (Már aki tudja, miről beszélek Very Happy) Nos...mindenki vonja le a következtetéseket...én akkor is távolság tartó, és gyanakvó vagyok vele szemben, még ha a 2-ben rohadt jól is néz ki xd
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2013. Jun. 15.
Age : 38

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 3:56 pm

Most, hogy így mondod... Very Happy
Sosem ugrott be, hogy hasonlítanak Treya-val, pedig játszottam azzal a játékkal is(enyhe kifejezés...a fél karom adnám érte, hogy Jedi lehessek kb... Wink ). Az a sorozat is addig tettszett mondjuk, amíg nem csináltak belőle MMO-t. Ami az után jött, nagyon nem jött be.

Vissza az elejére Go down
https://thedas.hungarianforum.com
Ismel
1. Szint
1. Szint
Ismel


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2013. Jul. 29.

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 8:21 pm

Azt gondoltam, hogy nem ő fogja megmenteni a világot. Very Happy Ami meg a nyílt sárkánykodást illeti, szerintem túlzottan nem érdekli, hogy néhány ember vagy elf látja. Nem hinném, hogy tart a következményektől (elvégre az első részben meg lehet ölni és láss csodát, a másodikban mégis él Very Happy). Viszont hogy démonokkal cimborálna, ebben nem vagyok biztos, akkor már a régi istenek dicsőségének visszahozása, tekintve, miért is küldte el a Kamarásokkal Morrigant.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2013. Jun. 15.
Age : 38

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 4:39 am

Ki tudja, voltak már furcsább csapattársaink is a Bioware játékokban...mondjuk őt én sem tudom elképzelni a hősök oldalán, vagy azt a konfliktust,a mihez az ő segítsége kéne Very Happy
Mondjuk, ha lenne olyan jó fej, hogy sárkánnyá változzon, és engedjen lovagolni a hátán... Hmmm...

A nyílt sárkánykodás meg szerintem sem nagy dolog, ő a legendás Flemeth, szerintem ennél cifrábbat is hallottak már róla bőven Smile
Elképzelhető, hogy ő egy régi sárkányisten vajon amúgy?
Említettem már ugye, hogy messze még a harmadik rész...
Vissza az elejére Go down
https://thedas.hungarianforum.com
Christopher Edwillen
1. Szint
1. Szint
Christopher Edwillen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Jul. 29.

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 12:19 pm

No! Kedves játékos társaim! Bátorkodom mindenkinek ajánlani egy könyvet, ami valami elképesztő volt. Vallási fanatizmus, bűnözés, undorító tettek. A könyv nem áll távol a valóságtól, mellé bele van rakva egy kis ízelítőnek az egyik vallásnak a sötétebb oldala. A világon vannak olyan helyek, ahová nem szívesen tenné be az ember a lábát, ez pedig talán Kalkutta. A mű elég megrázó, de érdemes elolvasni. (Valamiért, ha a Krisna völgyben járok, eszembe jut ez a mű...)

Csevegő    Songofkali


Következő kedvenc mű, az Egy Gésa Emlékiratai. Bepillanthatunk, a világháború alatt zajló gésák életébe. Amennyire taszított ez az egész mű, úgy lett a mai napig, az egyik legkedvesebb könyvem. (Vagy hatszor elolvastam már.) Papíron amúgy sokkalta jobb, mint filmben. De szinte ez mindenhol így van.

Csevegő    819698_5


A harmadik legkedvesebb könyv, amit valaha olvastam, az Émile Zola egyik nagyon sikeres műve, a Nana. Lehet hogy most kicsit strébernek fogok tűnni, de egykor ebből kellett (kényszerből) elvállalnom egy előadást a suliban. Ha valaha olvastam letehetetlen könyvet, az ez lesz. Egyáltalán nem unalmas, és nem vontatott mű, sokszor már alig vártam, hogy olvassam tovább. Mai napig újból elolvasom, ha nincsen éppen más. A mű, egy Franciaország-beli kurtizánról szól, hogyan képes bárkit az ujja közé csavarni, és kihasználni, már-már mesteri módon. (Igaz, a nő szépsége már elég volt mind ehhez.)

Csevegő    59-a-Nana


No...remélem elnyerte a tetszéseteket ez a késő esti kis könyv ajánlóm. Furcsa, hogy ilyeneket "reklámozok", de szeretem az ilyesféle művek élményeit megosztani, és ajánlani másoknak, ha van kinek Very Happy Sokszor még egy karakter megalkotásában, vagy novellák kitalálásához is adnak egy kezdő, kellő löketet.

Szép estét mindenkinek!

Vissza az elejére Go down
Pellina Malorien
1. Szint
1. Szint
Pellina Malorien


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2013. Aug. 19.

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 8:44 pm

Én ezek közül csak az Egy gésa emlékiratait olvastam, azt én is imádtam, és én se csak egyszer futottam át rajta Very Happy Azért szerintem a film is nagyon jó lett, de inkább filmnek. Tény, hogy sokat változtattak rajta, hogy jobban passzoljon, de ezzel elveszett az a hangulat, amit annyira szerettem a könyvben, amiből ráadásul sokkal több minden kiderült a japán kultúráról, meg az akkori világról, viszont legalább filmként megállja a helyét. Én először azzal találkoztam, és amiatt kaptam kedvet, hogy elolvassam a könyvet. De persze a könyv jobban tetszett, de hát ez szerintem érthető, szerintem is úgy van, ahogy mondod, hogy az eredeti könyv szinte mindig jobb a filmnél Smile
Vissza az elejére Go down
Christopher Edwillen
1. Szint
1. Szint
Christopher Edwillen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Jul. 29.

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 8:49 pm

A film is fergeteges. Azt is megnéztem már számtalanszor. Viszont, ezeken kívül, horror könyv rajongó vagyok. Igggaz...annyira nem tudom hogy horror kategóriában van-e, de a H.P. Lovecraft kategóriát teljesen kimerítem. Fogalmam sincs hogy volt ennyi fantáziája annak a férfinak, abban az időben.
Vissza az elejére Go down
Pellina Malorien
1. Szint
1. Szint
Pellina Malorien


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2013. Aug. 19.

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 9:01 pm

Hát őt nem ismerem, de Stephen Kingtől pl. én is olvastam már jópár könyvet, meg ott volt a Szuperpempő is, meg még az ég tudja, mi minden. Főleg gimnazista koromban volt ez nálam nagy kedvenc a műfajok között, de még mindig nagyon bírom.
Vissza az elejére Go down
Christopher Edwillen
1. Szint
1. Szint
Christopher Edwillen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Jul. 29.

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 9:19 am

Stephen Kingtől soha nem olvastam semmit. Nem érdekelt. Valamiért kimaradt az életemből.
Vissza az elejére Go down
Pellina Malorien
1. Szint
1. Szint
Pellina Malorien


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2013. Aug. 19.

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 9:04 am

Hát ha egyszer új horrorisztikus borzongásra vágysz, őt melegen ajánlom. Főleg a Ragyogást és a Rémület a sivatagbant Smile
Vissza az elejére Go down
Alistair
Moderátor
Moderátor
Alistair


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Jun. 15.
Age : 38

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 8:05 am

Csevegő    DA___The_New_Recruit_by_aimo
Vissza az elejére Go down
Leliana
Moderátor
Moderátor
Leliana


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2013. Jun. 22.

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 6:21 am

Kedves Seregor, megnézted az üzenetedet? Smile
Vissza az elejére Go down
Seregor Crobuzon
1. Szint
1. Szint
Seregor Crobuzon


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Sep. 26.
Age : 33

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 6:43 am

Megmeg. Very Happy És köszönöm. Smile
Vissza az elejére Go down
Duncan Drako
1. Szint
1. Szint
Duncan Drako


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Dec. 09.

Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitimeKedd Dec. 17, 2013 4:39 am

Mit szólnátok ha mindenki írna legendás vagy híres fegyverről történetet és akié a legjobb bekerülne a játékba. És a kreativitásért díjakat is lehetne kitűzni mint árleszállítás, egy kreditbe kerülő gyengébb tárgy, vagy akármi. Remélem ez nagyobb sikerrel jár mint a varázslat ötletem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő    Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játszótér :: Off Topic-
Ugrás: