KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Játék ajánló

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2013. Jun. 15.
Age : 38

Játék ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Játék ajánló   Játék ajánló Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 10:08 am

Gondolom nem nagy meglepetés, hogy azért hoztuk létre ezt az oldalt, mert nagyon szeretünk játszani, kiváltképp egy játékkal. A magam részéről viszont szívesen kipróbálok más játékokat is, szóval ha valakinek van javaslata arra, hogy mi legyen a következő áldozat, nagyon szívesen ránézek két reag között Wink

Ó, és természetesen a Dragon Age: Origins című remekművet teljes szívemből ajánlom mindenkinek,a ki szereti a jól megírt, és összetett fantasy RPG-ket Wink



Gépigény
Vissza az elejére Go down
https://thedas.hungarianforum.com
Haradion
1. Szint
1. Szint
Haradion


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Aug. 02.

Játék ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék ajánló   Játék ajánló Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 10:11 pm

A kedvenc játékom...
The Elder Scroll IV: Oblivion

(Előszó)
"Élj egy másik életet, egy másik világban!" Ha a szabad vándorlást, felfedezést kedveled, akkor tedd azt. Ha csupán a fő történeti szálakat szeretnéd végig járni és úgy érezni, hogy végig vitted a játékot, tedd azt. A legtöbben valahol a kettő között helyezkednek el és szerencsére a fő feladat végrehajtása során rengeteget vándorolhatsz és rengeteg felfedezést tehetsz.

Négy céhhez csatlakozhatsz, melyek mindegyike egyéni történettel és jutalmakkal bír, akár felemelkedhetsz bármely céh verézi pozíciójába. Ha tolvajkodni, mágiát használni, észrevétlenül lecsapni vagy harcolni szeretnél (vagy akár mindez együtt), akkor mindig lesz olyan csoport, melyhez csatlakozhatsz. Vagy ott van az Aréna, hol viadalokon fogadhatsz, vagy magad is küzdő féllé válhatsz, hogy a dicsőségért harcolj!

Oblivion hemzseg a romoktól, sírhelyektől, katakombáktól, barlangoktól, táboroktól, rejtekhelyektől és erdőktől, melyek mindegyike rejthet egy érdekes történetet, erőteljes mágikus tárgyat, vagy csupán a kincseiket őrző lényeket.

Szabadon vándorolhatsz, bármit megtehetsz, olyan karakterré válhatsz, amilyenné szeretnél. A játék kezdeti szakaszában kipróbálhatod a különböző fegyvereket, páncélokat, varázslatokat. Kísérletezz különböző játék stílusokkal! Próbálj zárakat feltörni, beosonni, használj varázslatokat és tekercseket, ölj különféle fegyverekkel.

Amint megvolt a lehetőséged, hogy mindent kipróbálj, kapsz egy javaslatot, hogy milyen típusú karaktert játssz, attól függően, hogy eddig hogyan játszottál a játékkal. Elfogadhatod a javaslatot, vagy választhatsz másik osztályt egy listából, vagy létrehozhatsz egy teljesen újat saját karakter specializációk és képességek egyedi kombinációjával! A lehetőségek szó szerint végtelenek!
Ha pedig meggondoltad magad, a nagyvilágba lépésed előtt változtathatsz a karaktereden, vagy akármin, főbb képességektől elkezdve a kisebbekig.

Összefoglalva:
Kinyíltak a pokol, Oblivion kapui, Cyrodiil megyében és démonok, szörnyek lepték el az országot. Egyedül egy hős (talán éppen te!) képes bezárni a kapukat és megmenteni az országot.
Lehetsz jó, vagy rossz, fürge tolvaj, vagy erős harcos, vagy akár köztiszteletben álló mágus, vagy hidegvérű bérgyilkos, esetleg az összes együtt! Vicces, érdekes, szomorú küldetések egyaránt várnak rád a megannyi izgalmas hellyel együtt, ebben a gigantikus játéktérben, amelyet még bővíthetsz is a különböző kiegészítőkkel.

Én nagyon imádtam és még most is nagyon imádom ezt a játékot. Alig várom a multi playeres verzióját Smile


Vissza az elejére Go down
Morrigan
Mesélő
Mesélő
Morrigan


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2013. Jun. 16.

Játék ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék ajánló   Játék ajánló Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 12:55 am

Talán a szép emlékek miatt, hiszen pici koromban odavoltam meg vissza ezért a játékért, de ennyire tündéri darabbal azóta sem találkoztam, mint a Cosmo Very Happy Annyi az egész, hogy Cosmo, a kis űrlény fiú éppen a születésnapját ünnepli, és a szülei ez alkalomból el akarják vinni Disneylandbe. Csakhogy az űrhajójuk meteornak ütközik, és kényszerleszállást kell végrehajtaniuk egy ismeretlen bolygón. Cosmo felfedezőútra megy, amíg a szülei a járművüket javítják, de mire visszatér, már sehol senki, csak pár hatalmas lábnyom a földön. Tehát az egész arról szól, hogy megyünk előre Cosmoval, és próbáljuk megtalálni a szüleit. Igazából három részes a játék, de én még sosem játszottam a második kettővel, csak az elsővel. De azzal számtalanszor!


Tudom, régi, 2D-s, nem túl összetett, de nekem továbbra is a szívem csücske. Rögtön a Dragon Age után következik a listámon, szóval gondolhatjátok Very Happy 


Cosmo's Cosmic Adventures:

Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2013. Jun. 15.
Age : 38

Játék ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék ajánló   Játék ajánló Icon_minitimeHétf. Nov. 18, 2013 3:04 pm

Ha valakinek esetleg túl sok lenne a szabadideje, viszont valamivel erősebb a gépe, mint ami az eggyel feljebb ajánlott játékhoz kell, annak szívből tudom ajánlani a következő alkotást:

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords



A játék lényegében a hagyományos számítógépes szerepjátékot ötvözi a bejeweled játékmenetével. Nekem nagy kedvencem, csak azt sajnálom, hogy senki sem akar kiállni ellenem egynél többször benne Wink
Mellesleg a sztori is meglepően jó, ahhoz képest, hogy ez gyakorlatilag egy logikai játék.
Vissza az elejére Go down
https://thedas.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Játék ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék ajánló   Játék ajánló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játék ajánló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játszótér :: Off Topic-
Ugrás: