KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

  Váróterem

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Morrigan
Mesélő
Mesélő
Morrigan


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2013. Jun. 16.

 Váróterem Empty
TémanyitásTárgy: Váróterem    Váróterem Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 11:40 pm

 Váróterem Medeival-dragon-hourglass_5965

                                                                                                           ***
            Ha valaki előreláthatóan nem lesz elérhető egy darabig, akkor itt tudja jelezni. 
                                                                                                           ***
Vissza az elejére Go down
Morrigan
Mesélő
Mesélő
Morrigan


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2013. Jun. 16.

 Váróterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váróterem    Váróterem Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 11:42 pm

Augusztus 5-11 munka miatt jobb esetben is csak nagyon ritkásan leszek elérhető. Akivel játékom van, attól elnézést, ha csak rajtam múlik, néha azért írok, de inkább nem ígérek semmit.
Vissza az elejére Go down
Fenyvesdombi Thelion
2. szint
2. szint
Fenyvesdombi Thelion


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2013. Jun. 25.

 Váróterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váróterem    Váróterem Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 4:28 am

Augusztus 21-től 24-ig elutazom és nem valószínű, hogy tudok írni, mert telóról nekem nem megy, max. olvasásra vállalkozom. Így azoktól, akikkel Leliana-val és Thelion-nal játszom kis türelmet kell kérnem. 24-én, szombaton délután már valószínűleg leszek. Smile Addig kitartást. Smile
Vissza az elejére Go down
Mandori
1. Szint
1. Szint
Mandori


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Aug. 14.

 Váróterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váróterem    Váróterem Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 1:32 am

A hétvégén nem leszek, megyek nagyanyámékhoz, vasárnap este írok vissza mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Christopher Edwillen
1. Szint
1. Szint
Christopher Edwillen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Jul. 29.

 Váróterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váróterem    Váróterem Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 10:31 am

Nem leszek majd 1-2 napot. Mint kiderült, az első emeleten levő bátyámék Garzonját festeni, meg tapétázni kell, szóval nagyon örülök. Bocsánat ha eddig nem írtam...(Alistair-nak szól) de valószínűleg még 1-2 napot ráhúzok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





 Váróterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váróterem    Váróterem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Váróterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játszótér :: Off Topic-
Ugrás: